Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka to

  • Profesjonalizm w każdym słowie
  • Terminowość i zaufanie
  • Solidne partnerstwo

Tłumacz Przysięgły

Oferujemy tłumaczenia pisemne z wszystkich języków świata.

Czas Realizacji

Nasze terminy są przyjazne dla każdego Klienta.

Konkurencyjne Ceny

Jesteśmy elastyczni względem wymagań i potrzeb Klientów.

Przetłumaczyliśmy dla Was

66150

stron!

O naszym Biurze

Zdjęcie Sekcji


Biuro tłumaczeń (inaczej: agencja tłumaczeniowa, centrum tłumaczeń, centrum tłumaczeniowe) to firma, która świadczy profesjonalne usługi tłumaczeniowe na rzecz Klientów. Koordynujemy projekty tłumaczeniowe, powierzając je odpowiednio wykwalifikowanym tłumaczom (zarówno tłumaczom przysięgłym, jak i zwykłym).

 

Potrzebujesz tłumaczenia? Dobrze trafiłeś! Zajmiemy się kompleksową realizacją Twojego zamówienia od A do Z. Od momentu, gdy zlecisz nam swoje tłumaczenie, nie musisz się o nic martwić. Otrzymasz je gotowe zgodnie w ustalonym trybie wykonania. O wszystko zadbamy, zwracając szczególną uwagę na odpowiednią obsługę klienta, należyte wykonanie i jakość tłumaczenia oraz jego terminowe odesłanie.
Wykonujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń. Więcej informacji uzyskasz na stronie: Systematyka usług.

 


Dla kogo jest nasze biuro tłumaczeń?


Krótko mówiąc: Dla wszystkich!

 

Z naszych usług korzystają zarówno firmy oraz osoby prywatne, a także państwowe instytucje. Firmy potrzebują najczęściej przetłumaczyć dokumenty związane z ich działalnością, a więc statuty, protokoły zgromadzenia akcjonariuszy, umowy z podwykonawcami itp. Osoby prywatne częściej potrzebują np. tłumaczenia poświadczonego dokumentów samochodowych, aktów urodzenia, aktów małżeństwa, dyplomów i świadectw.

 

W jaki sposób nasze biuro pomoże Twojej firmie?


Od pierwszego kontaktu aż do zakończenia zlecenia -a także po jego zakończeniu-  otrzymasz od nas kompleksową i profesjonalną usługę tłumaczenia.

 

Bez względu na to czy jest to tylko jedna strona do tłumaczenia czy duży projekt na 1000 stron – w profesjonalny sposób zajmiemy się całym procesem. Aby zamówić u nas tłumaczenie, możesz spokojnie zostać przy swoim biurku w pracy – wystarczy wysłać maila z zapytaniem o wycenę. Gotowe tłumaczenie otrzymasz drogą elektroniczną (dotyczy tłumaczeń zwykłych).

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. Więcej o Ciasteczkach
Copyright© 2004-2017 Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Go up