Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka to

  • Profesjonalizm w każdym słowie
  • Terminowość i zaufanie
  • Solidne partnerstwo

O Firmie

Zdjęcie Sekcji

Czym jest sztuka dobrego tłumaczenia? To nie tylko poprawność leksykalna czy syntaktyka tłumaczonego tekstu. Dobre tłumaczenie - prócz merytoryki - winno oddawać ducha  tłumaczonego oryginału, tak by całość tłumaczenia była logicznie i kontekstowo spójna.


Ponad 15 letnia praktyka poparta doświadczeniem zapisanym na dziesiątkach tysięcy stron sprawia, iż każde ze zrealizowanych zleceń otrzymuje swój niepowtarzalny oraz zgodny z kontekstem i sztuką indywidualny rys.

„Satysfakcja Klienta jest wymiernym potwierdzeniem naszych, stale podwyższanych kwalifikacji i wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu i obsłudze biura tłumaczeń, którego celem jest zagwarantowanie naszym Klientom, że dostarczane przez nas usługi spełniają europejskie i światowe standardy. Każdy Klient, którym mamy przyjemność się zaopiekować wie, że obsługują go profesjonaliści.”

Biruta Gruszecka, właściciel.

Przetłumaczyliśmy dla Was

70800

stron!

Oddajmy głos naszym Klientom

Tysiące Klientów obdarzyło nas swoim zaufaniem; mowa tu zarówno o tych dużych - korporacyjnych jak i tych nieco mniejszych, na osobach prywatnych kończąc. My zaś, zaufanie Klientów przekształciliśmy w solidnie wykonany kawałek pracy. Czy to wszystko znaczy, że teraz możemy już spocząć na laurach? Nie… gdyż zapewnienie jakości jest procesem ciągłym. W swoim wysiłku pragniemy nie tylko utrzymać obecny poziom świadczenia usług, lecz również chcemy go ciągle poprawiać, modyfikować i udoskonalać.


Pragniemy byście wiedzieli, że wszystkie pozytywne opinie o naszej pracy dopingują nas do dalszych działań.


Poniżej przedstawiamy wybrane referencje:

Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka

ul. Przy Skarpie 70F/78, 87-100 Toruń
GPS: N: 53.017744, E: 18.684554
NIP: 879-159-48-55 | REGON: 340019720
Telefon: +48 691 888 897
Email: gruszecka@biurotlumaczen-torun.pl

 


Biuro tłumaczeń przez ponad 15 lat swojego isnienia przetłumaczyło ponad 70 800 stron rozliczeniowych obsługjąc w tym czasie obsłużyliśmy wielu Klientów. Od samego początku istnienia Biura stosowaliśmy zasadę, iż każde tłumaczenie przekazywane przez naszych Klientów do realizacji trafia w ręce wyspecjalizowanych tłumaczy danego języka oraz  branży. Np. tłumaczenia techniczne wykonują jedynie osoby, które mają wykształcenie techniczne lub też posiadają odpowiednie doświadczenie; tłumaczenia prawnicze - tłumacze przysięgli, a tłumaczenia ustne realizowane są przez osoby mające setki przetłumaczonych LIVE godzin za sobą. Dbamy o stałe podnoszenie poziomu jakości usług tak, aby sprostać rosnącym wymaganiom Klientów.

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. Więcej o Ciasteczkach
Copyright© 2004-2020 Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Go up