Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka to

  • Profesjonalizm w każdym słowie
  • Terminowość i zaufanie
  • Solidne partnerstwo

O Firmie

Zdjęcie Sekcji

Czym jest sztuka dobrego tłumaczenia? To nie tylko poprawność leksykalna czy syntaktyka tłumaczonego tekstu. Dobre tłumaczenie - prócz merytoryki - winno oddawać ducha  tłumaczonego oryginału, tak by całość tłumaczenia była logicznie i kontekstowo spójna.


Biuro tłumaczeń Biruta Gruszecka przez 20 lat swojego isnienia przetłumaczyło ponad 101067 stron rozliczeniowych obsługjąc w tym czasie obsłużyliśmy wielu Klientów. Od samego początku istnienia Biura stosowaliśmy zasadę, iż każde tłumaczenie przekazywane przez naszych Klientów do realizacji trafia w ręce wyspecjalizowanych tłumaczy danego języka oraz  branży. Np. tłumaczenia techniczne wykonują jedynie osoby, które mają wykształcenie techniczne lub też posiadają odpowiednie doświadczenie; tłumaczenia prawnicze - tłumacze przysięgli, a tłumaczenia ustne realizowane są przez osoby mające setki przetłumaczonych "LIVE" godzin za sobą.

 

Realizujemy stały proces podnoszenia poziomu jakości naszych usług tak, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom i wymaganiom Klientów.

 

Zapraszamy do nas! Gwarantujemy że obecność na ryknu komercyjnym solidnie wsparta doświadczeniem zapisanym na dziesiątkach tysięcy stron sprawia, iż każde ze zrealizowanych przez nasze Biuro zleceń otrzymuje swój jedyny, niepowtarzalny, w pełni zgodny z kontekstem i sztuką indywidualny rys.

„Satysfakcja Klienta jest wymiernym potwierdzeniem naszych wysokich kwalifikacji oraz wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu i obsłudze biura tłumaczeń, którego celem jest zagwarantowanie naszym Klientom, że dostarczane przez nas usługi spełniają najwyższe europejskie i światowe standardy. Każdy Klient, którym mamy przyjemność się zaopiekować wie, że obsługują go profesjonaliści.”

Biruta Gruszecka, właściciel.

Przetłumaczyliśmy dla Was

101067

stron!

Co mówią o nas Klienci

Tysiące Klientów obdarzyło nas swoim zaufaniem; mowa tu zarówno o tych dużych - korporacyjnych jak i tych nieco mniejszych, na osobach prywatnych kończąc. My zaś, zaufanie Klientów przekształciliśmy w solidnie wykonany kawałek pracy. Czy to wszystko znaczy, że teraz możemy już spocząć na laurach? Nie… gdyż zapewnienie jakości jest procesem ciągłym. W swoim wysiłku pragniemy nie tylko utrzymać obecny poziom świadczenia usług, lecz również chcemy go ciągle poprawiać, modyfikować i udoskonalać.


Pragniemy byście wiedzieli, że wszystkie pozytywne opinie o naszej pracy dopingują nas do samodoskonalenia i podejmowania wysiłku na rzecz dalszego rozwoju. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych referencji.

 

Nie wahaj się dłużej.

Już dzisiaj dołącz do grona naszych Klientów.

Bądź liderem - zostań zwycięzcą!

 

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. Więcej o Ciasteczkach
Copyright© 2004-2024 Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Go up