Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka to

  • Profesjonalizm w każdym słowie
  • Terminowość i zaufanie
  • Solidne partnerstwo

Tłumacz Przysięgły

Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i niderlandzkiego.

Czas Realizacji

Pracujemy szybko i sprawnie. Terminy są przyjazne dla każdego Klienta.

Konkurencyjne Ceny

Jesteśmy elastyczni względem wymagań i potrzeb Klienta. Oferujemy najwyższą jakość w najlepszej cenie.

Przetłumaczyliśmy dla Was

70800

stron!

O Biurze

Zdjęcie Sekcji


Nasze Biuro tłumaczeń jest Firma, która już od  15 lat świadczy pełne spektrum profesionalnych usług tłumaczeniowych, zarówno pisemnych jak i ustnych. z języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz niderlandzkiego. Dysponujemy kadrą tłumaczy przysięgłych o unikalnych umiejętnościach i kwalifikacjach zawodowych. Swoje usługi adresujemy zarówno do instytucji państwowych, spółek, sektora małych firm, jak i osób prywatnych. Nie czekaj - już dzisiaj sprawdź nas!

 

Więcej informacji uzyskasz na stronie: Systematyka usług.

 

 

Czy możemy pomóc Tobie lub Twojej firmie?


Zdecydowanie tak! Skontaktuj się z nami w celu określenia Twoich wymagań brzegowych. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, w tym tych dotyczących języków, objętości oraz czasu na wykonanie zlecenia otrzymasz od nas finalną wycenę. Po jej obustronej akceptacji przystąpimy do fazy realizacji Twojego zlecenia. Deklarujemy, iż sprawnie przeprowadzimy cały proces translacji, dbając o aspekty dotyczące: szczegółowej tematyki, terminu oraz ceny... przy jednoczesnym zwróceniu  atencji na wymiar komunikacji interpersonalniej.

 

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. Więcej o Ciasteczkach
Copyright© 2004-2019 Biuro Tłumaczeń Biruta Gruszecka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Go up